facebook social

Kursy stacjonarne języka angielskiego i niemieckiego

Opis kursu

KURSY DLA DZIECI

Kursy językowe dla dzieci są częścią wieloletniego toku nauczania, którego celem jest doprowadzenie dziecka do zaawansowanego stopnia znajomości języka.

W naszej szkole dzieci chętnie się uczą, dobrze bawią i miło spędzają czas w gronie kolegów i koleżanek. Dzięki takiej formule nauki, wraz z osiągnięciem wieku gimnazjum, dziecko może kontynuować naukę języka na poziomie egzaminacyjnym. Konkretny poziom zależy od jego punktu startu w nauce, zarówno jeśli chodzi o wiek, jak i posiadaną znajomość języka.

 

Kategorie wiekowe:

Angielski dla dzieci w wieku 4-5 i 6-8 lat

2 x 1 h w okresie wrzesień-czerwiec.

Praca z dziećmi w tym wieku, które jeszcze nie piszą, nie czytają sprawnie oraz nie potrafią skupić uwagi przez dłuższy czas, uczą się języka angielskiego poprzez zabawę. Jedynie w taki sposób dziecko chętnie, skutecznie i efektywnie posługuje się językiem obcym. Nauczanie przez zabawę oparte jest na wykorzystywaniu pamięci wzrokowej dzieci, urozmaicone grami, piosenkami, wierszykami, łamigłówkami, itp. Program nauczania wzbogacany jest sukcesywnie o struktury gramatyczne i nowe słownictwo.

 

Angielski dla dzieci w wieku 9-12 lat

2 x 1,5h w okresie wrzesień-czerwiec.

W tym wieku następuje przyśpieszenie w przyswajaniu języka obcego wynikające z ogólnego rozwoju intelektualnego dzieci. Program kursów obejmuje  rozwijanie  słownictwa i poznawanie bardziej złożonych struktur gramatycznych.  Dzieci w tym wieku są już psychicznie i fizycznie przygotowane do takiego wysiłku i dają sobie bez trudu radę z materiałem dydaktycznym i liczbą godzin.

 

KURSY DLA MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ I LICEUM

Gimnazjum

2 x 1,5h w okresie wrzesień-czerwiec.

Metody jakie wykorzystujemy w pracy z młodzieżą pobudzają wyobraźnię, angażują uczniów i motywują do dalszej pracy. Programy naszych zajęć uwzględniają specyfikę pracy z młodzieżą dlatego dokładamy wszelkich starań aby lekcje były ciekawe, poruszały problemy i zainteresowania osób w wieku gimnazjalnym.

Szkoła średnia

2 x 1,5h w okresie wrzesień-czerwiec.

Kursy pozwalają na systematyczne doskonalenie wszystkich sprawności językowych.

Metody jakie wykorzystujemy w pracy z młodzieżą pobudzają wyobraźnię, angażują uczniów i motywują do dalszej pracy. Programy naszych zajęć uwzględniają specyfikę pracy z młodzieżą dlatego dokładamy wszelkich starań aby lekcje były ciekawe, poruszały problemy i zainteresowania osób w wieku licealnym.

 

KURSY DLA DOROSŁYCH

Wszystkie poziomy, od całkowicie początkującego do zaawansowanego. Kursy dla tej grupy wiekowej prowadzone są na wszystkich poziomach znajomości języka, przy czym opanowanie jednego poziomu nauki wymaga 120 godzin nauki. Na kursach tych szczególny nacisk kładzie się na swobodę komunikowania, oraz płynność mówienia i poprawność językową.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu  w wymiarze 90 minut każde.

 

KURSY INDYWIDUALNE

2 x 1 h w okresie wrzesień-czerwiec.

Jeśli jesteś słuchaczem, któremu zależy na absolutnej skuteczności nauki, wybierz zajęcia indywidualne. Nastawione są one na wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych tj: pisania,  mówienia, słuchania, czytania, niezbędnych do porozumiewania się w języku obcym.

Indywidualny tok nauczania realizowany jest w formie 1-1 i 1-2 (jeden nauczyciel uczy jednego lub dwóch słuchaczy) . Taka forma nauki stanowi najbardziej zindywidualizowaną i elastyczną formę uczenia się języka obcego.

Jest ona szczególnie polecana tym osobom, których rozkład zajęć nie pozwala na uczestnictwo w zajęciach grupowych bądź też nie odpowiada im udział w takich zajęciach.

 


« Inne kursy Zapisz się »
© Copyright 2016 by London Language School. All rights reserved. Tworzenie stron www.
Agencja Epoka