facebook social

Nasza szkoła

London Language School to nowa instytucja stworzona z pasji do nauczania.
featured-sample-01

London Language School

to nowa instytucja stworzona z pasji do nauczania. To nie tylko szkoła języków obcych, ale również miejsce dla tych, którzy potrzebują pomocy w nauce innych przedmiotów. Oprócz angielskiego i niemieckiego prowadzimy korepetycje z języka polskiego i matematyki. Wychodzimy naprzeciw potrzebom słuchaczy i nie zamykamy się na nowe opcje.

Kursy językowe prowadzimy na wszystkich poziomach i dla wszystkich grup wiekowych. Szczególny nacisk kładziemy na jakość usług, dlatego też naszą kadrę tworzą ludzie kochający swój zawód, którzy wkładają całe swe serce i umiejętności w wykonywaną pracę.

W naszej ofercie znajdują się oferty szkoleń firmowych z języka angielskiego i niemieckiego.

Nowe, świeże podejście do nauki języków

Nasi nauczyciele nie siedzą bezczynnie za biurkiem - to ludzie chętni do aktywnej pracy z dziećmi i młodzieżą. Dzięki świetnie wyposażonym salom dydaktycznym nasza kadra może realizować materiał w ciekawy i niebanalny sposób. Projektory multimedialne, tablica interaktywna, sala kinowa zapewnią naszym słuchaczom niezapomniane wrażenia z każdej lekcji.

Miło sympatycznie i skutecznie

Rewelacyjnie wyposażony budynek oraz wyselekcjonowana kadra nauczycieli - czyli wszystko co potrzeba do nauki jak i mile spędzonego czasu. Nie zapomnijmy o naszej kawiarence, gdzie można przy kawie i ciastku poczekać na zajęcia lub przeczekać lekcję dziecka. Do tego w czasie letnim i wiosennym zapraszamy maluchy na nasz plac zabaw.

© Copyright 2016 by London Language School. All rights reserved. Tworzenie stron www.
Agencja Epoka